Wycieczka 1F

11 października 2021, poniedziałek 19:40

8 października 2021 r. bladym świtem, strząsając z siebie resztki snu i nucąc pod nosem hymn VILO, uczniowie klasy 1f wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była “Niewidzialna Wystawa” – jedyna w swoim rodzaju ponieważ mogli tam doświadczyć jak odbiera się świat bez jednego z najważniejszych zmysłów – wzroku. Była to na pewno lekcja empatii. Następnie uczniowie mieli okazję zawitać do Muzeum Cosmos (muzeum iluzji i sztuki współczesnej), gdzie zabawom, radościom i śmiechom nie było końca. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w popularnym ostatnio “Be Happy Museum”. Relację z tego niezwykłego miejsca najlepiej opiszą zdjęcia.

Pozdrawiamy 1F

12 października 2021, wtorek 17:30
Wrzesień i początek roku nowych klas pierwszych już dawno za nami, lecz, aby tradycji stało się zadość i pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły nadszedł czas na OTRZĘSINY.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 20:09
Grupa młodzieży z VILO wyruszyła z Modlina do Porto na wymianę międzynarodową z koleżankami i kolegami z Malty, Grecji, Włoch i Portugalii.
Wiecej
8 października 2021, piątek 21:17
Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach „Finansomania” jest zwiększenie świadomości finansowej młodzieży oraz pobudzenie i rozwijanie ich zainteresowań dotyczących zagadnień finansowych.
Wiecej