Wycieczka 1F

11 października 2021, poniedziałek 19:40

8 października 2021 r. bladym świtem, strząsając z siebie resztki snu i nucąc pod nosem hymn VILO, uczniowie klasy 1f wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była “Niewidzialna Wystawa” – jedyna w swoim rodzaju ponieważ mogli tam doświadczyć jak odbiera się świat bez jednego z najważniejszych zmysłów – wzroku. Była to na pewno lekcja empatii. Następnie uczniowie mieli okazję zawitać do Muzeum Cosmos (muzeum iluzji i sztuki współczesnej), gdzie zabawom, radościom i śmiechom nie było końca. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w popularnym ostatnio “Be Happy Museum”. Relację z tego niezwykłego miejsca najlepiej opiszą zdjęcia.

Pozdrawiamy 1F

20 stycznia 2022, czwartek 20:20
Zapraszam do wzięcia udziału w czwartej edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii "Sukces na Bank".
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 16:03
18 stycznia w południe na Rynku Kościuszki odtańczony został, tradycyjny już, polonez miejski. Po życzeniach Prezydenta Białegostoku p. Tadeusza Truskolaskiego dla maturzystów barwny korowód ruszył do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”.
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 15:49
Z wielka radością przekazuję informację Komitetu Okręgowego 46 Olimpiady Artystycznej - historii sztuki.
Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych: Marta Suszcz, Inka Łazarecka, Aleksandra Gąsiewska, Laura Kozłowska, Izabela Dowejko, Katarzyna Wysocka.
Wiecej