Klasa 1F – wyjazd integracyjny 2021

22 września 2021, środa 18:42

15 września 2021, klasy 1A i 1F wyjechały wraz z wychowawczyniami prof. Mirosławą Biegluk i prof. Eweliną Ramotowską do kultowych już Bogdanek na niecierpliwie wyczekiwaną przez świeżo upieczonych uczniów VILO integrację. Na miejscu czekali na klasy ksiądz Wojciech Trzaska oraz pan Łukasz Lasota – niezastąpieni, pełni energii i pomysłów organizatorzy VILO AKCJI INTEGRACJI. Po odtańczeniu “Belgijki” i ulokowaniu się w pokojach, młodzież udała się na obiad. Resztę dnia uczniowie spędzili naprawdę intensywnie: nagrywali filmiki “z życia szkoły”, uczestniczyli w warsztatach komunikacji, rozegrali mecz w dwa ognie, a wieczorem tańczyli i śpiewali przy ognisku umilając sobie czas pieczonymi kiełbaskami, chlebem i piankami. Drugiego dnia, tuż po śniadaniu klasy posprzątały ośrodek i oddały się relaksującym rozgrywkom w koszykówkę, rozmowom z kolegami i koleżankami i zajęciom z wychowawcami. Po południu pożegnaliśmy się z Bogdankami obiecując sobie, że jeszcze tutaj wrócimy.

Dziękujemy bardzo księdzu Wojciechowi za zainicjowanie integracji, za organizację, za zaangażowanie i cierpliwość.

Klasa 1A i 1F

12 października 2021, wtorek 17:30
Wrzesień i początek roku nowych klas pierwszych już dawno za nami, lecz, aby tradycji stało się zadość i pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły nadszedł czas na OTRZĘSINY.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 20:09
Grupa młodzieży z VILO wyruszyła z Modlina do Porto na wymianę międzynarodową z koleżankami i kolegami z Malty, Grecji, Włoch i Portugalii.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 19:40
8 października 2021 r. bladym świtem, strząsając z siebie resztki snu i nucąc pod nosem hymn VILO, uczniowie klasy 1f wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była "Niewidzialna Wystawa"...
Wiecej