Nareszcie wakacje!

26 czerwca 2021, sobota 13:28

To był szczególnie trudny rok. W związku z tym chcemy podziękować wszystkim tym naszym uczniom, którzy starali się robić, co w ich mocy, by zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. I może ta praca właśnie pomogła nam przetrwać te miesiące 🙂

Dziękujemy Wam, wspaniali, mądrzy, myślący Uczniowie VILO. Za to, że zdaliście niezapowiedziany wcześniej egzamin życiowej dojrzałości.

Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, że dzielnie wspierali swoje dzieci, że interesowali się ich VILOwskim życiem. No i w końcu dziękujemy nieocenionym Nauczycielom VILO, którzy dzielnie zmagali się ze zdalnym nauczaniem, którzy mimo braku bezpośredniego kontaktu z uczniami, po prostu z nimi byli.

Za to wszystko Wam dziękujemy.

Zasłużyliśmy na odpoczynek. Beztroski, radosny, w gronie rodziny i przyjaciół!

Niech te WAKACJE takie właśnie będą.

Dyrekcja VI LO

2 września 2021, czwartek 17:20
A czy Ty masz już bluzę VILO?! W dniach 13-23 września będzie aktywny link do zamówienia bluz, koszulek i toreb VILO. To będzie jedyna szansa w tym roku na zakup, nie przegapcie!
Wiecej
22 września 2021, środa 18:42
15 września 2021, klasy 1A i 1F wyjechały wraz z wychowawczyniami prof. Mirosławą Biegluk i prof. Eweliną Ramotowską do kultowych już Bogdanek na niecierpliwie wyczekiwaną przez świeżo upieczonych uczniów VILO integrację.
Wiecej
22 września 2021, środa 18:15
VILO Akcja, Integracja - kolejna odsłona rozpoczęta. W dniach 13-14 września 2021 uczniowie klasy 1B wspólnie z klasą 1G wyruszyli do Bogdanek.
Wiecej