Nareszcie wakacje!

26 czerwca 2021, sobota 13:28

To był szczególnie trudny rok. W związku z tym chcemy podziękować wszystkim tym naszym uczniom, którzy starali się robić, co w ich mocy, by zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. I może ta praca właśnie pomogła nam przetrwać te miesiące 🙂

Dziękujemy Wam, wspaniali, mądrzy, myślący Uczniowie VILO. Za to, że zdaliście niezapowiedziany wcześniej egzamin życiowej dojrzałości.

Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, że dzielnie wspierali swoje dzieci, że interesowali się ich VILOwskim życiem. No i w końcu dziękujemy nieocenionym Nauczycielom VILO, którzy dzielnie zmagali się ze zdalnym nauczaniem, którzy mimo braku bezpośredniego kontaktu z uczniami, po prostu z nimi byli.

Za to wszystko Wam dziękujemy.

Zasłużyliśmy na odpoczynek. Beztroski, radosny, w gronie rodziny i przyjaciół!

Niech te WAKACJE takie właśnie będą.

Dyrekcja VI LO

16 maja 2022, poniedziałek 20:19
13 maja 2022 roku na stadionie BOSiR w białostockim Zwierzyńcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce juniorów U18 i U20.
Wiecej
15 maja 2022, niedziela 17:52
Obejrzeliśmy wyjątkowe zbiory, które w rzetelny sposób łączyły tradycje i historię farmacji oraz medycyny, z nowoczesną oprawą muzealną.
Wiecej
10 maja 2022, wtorek 20:20
10 maja 2022 r. uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach organizowanych w ramach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Prezentacje i warsztaty odbyły się na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.
Wiecej