Nareszcie wakacje!

26 czerwca 2021, sobota 13:28

To był szczególnie trudny rok. W związku z tym chcemy podziękować wszystkim tym naszym uczniom, którzy starali się robić, co w ich mocy, by zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. I może ta praca właśnie pomogła nam przetrwać te miesiące 🙂

Dziękujemy Wam, wspaniali, mądrzy, myślący Uczniowie VILO. Za to, że zdaliście niezapowiedziany wcześniej egzamin życiowej dojrzałości.

Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, że dzielnie wspierali swoje dzieci, że interesowali się ich VILOwskim życiem. No i w końcu dziękujemy nieocenionym Nauczycielom VILO, którzy dzielnie zmagali się ze zdalnym nauczaniem, którzy mimo braku bezpośredniego kontaktu z uczniami, po prostu z nimi byli.

Za to wszystko Wam dziękujemy.

Zasłużyliśmy na odpoczynek. Beztroski, radosny, w gronie rodziny i przyjaciół!

Niech te WAKACJE takie właśnie będą.

Dyrekcja VI LO

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej