Nareszcie wakacje!

26 czerwca 2021, sobota 13:28

To był szczególnie trudny rok. W związku z tym chcemy podziękować wszystkim tym naszym uczniom, którzy starali się robić, co w ich mocy, by zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. I może ta praca właśnie pomogła nam przetrwać te miesiące 🙂

Dziękujemy Wam, wspaniali, mądrzy, myślący Uczniowie VILO. Za to, że zdaliście niezapowiedziany wcześniej egzamin życiowej dojrzałości.

Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, że dzielnie wspierali swoje dzieci, że interesowali się ich VILOwskim życiem. No i w końcu dziękujemy nieocenionym Nauczycielom VILO, którzy dzielnie zmagali się ze zdalnym nauczaniem, którzy mimo braku bezpośredniego kontaktu z uczniami, po prostu z nimi byli.

Za to wszystko Wam dziękujemy.

Zasłużyliśmy na odpoczynek. Beztroski, radosny, w gronie rodziny i przyjaciół!

Niech te WAKACJE takie właśnie będą.

Dyrekcja VI LO

22 maja 2023, poniedziałek 15:27
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w roku szkolnym 2022/2023.
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:05
W marcu i kwietniu 2023 roku uczniowie klasy 1H VI Liceum Ogólnokształcącego pod opieką p. Małgorzaty Prokop i p. Anety Kasztelan brali udział w międzynarodowym projekcie eTwinning pt. "From Frames to Games"...
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:03
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za wyniki i osiągnięcia w nauce za rok 2022/2023.
Wiecej