Sukces Zuzanny Burak z klasy ID

10 marca 2021, środa 10:44

Wspaniałe wieści! Dowiedzieliśmy się właśnie, że Zuzia Burak z kl. ID (wych. Martyna Słowikowska) dostała się do półfinału konkursu Młody Tancerz Roku 2021. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ Zuzia jest najmłodszym rocznikiem mogącym brać udział w tym wydarzeniu. Konkurs odbywa się co dwa lata, i co najważniejsze, dostała się do 16-tki najlepszych młodych tancerzy w Polsce! Dalsze zmagania będzie można oglądać już w kwietniu w TVP2.

Co więcej, aktualnie Zuzia bierze też udział w konkursie baletowym na Łotwie (online) i o sukcesie decyduje liczba „lajków”.

Link do Konkursu: https://dance-diamonds.com/

Zachęcamy do głosowania, każdy głos się liczy 🙂

Zuzanna jest uczennicą 6-tej klasy Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Białymstoku. Ma na swoim koncie wiele sukcesów solowych i grupowych, zarówno w tańcu klasycznym jak i współczesnym, mi.in.:

  • I miejsce w SOLO klasycznym i DUECIE w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu
  • I miejsce SOLO kat. Taniec współczesny w Ogólnopolskich Eliminacjach do międzynarodowego konkursu World Dance Cup w Krakowie
  • I miejsce Solo kat. Taniec współczesny w Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych w Kołobrzegu

Gratulujemy i trzymamy kciuki

7 kwietnia 2021, środa 19:33
Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek do dnia 20 kwietnia 2021 r.
Wiecej
3 kwietnia 2021, sobota 09:46
Zdrowia na duszy, zdrowia na ciele i jak najbardziej rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!
Wiecej
27 marca 2021, sobota 14:53
Dnia 26 marca 2021 roku klasy 2Dg i 2Dp uczestniczyły w V ogólnopolskiej konferencji „Pszczoła w mieście”, zorganizowanej przez Katolicki Uniwersytet Lubelski.
Wiecej