Sukces Zuzanny Burak z klasy ID

10 marca 2021, środa 10:44

Wspaniałe wieści! Dowiedzieliśmy się właśnie, że Zuzia Burak z kl. ID (wych. Martyna Słowikowska) dostała się do półfinału konkursu Młody Tancerz Roku 2021. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ Zuzia jest najmłodszym rocznikiem mogącym brać udział w tym wydarzeniu. Konkurs odbywa się co dwa lata, i co najważniejsze, dostała się do 16-tki najlepszych młodych tancerzy w Polsce! Dalsze zmagania będzie można oglądać już w kwietniu w TVP2.

Co więcej, aktualnie Zuzia bierze też udział w konkursie baletowym na Łotwie (online) i o sukcesie decyduje liczba „lajków”.

Link do Konkursu: https://dance-diamonds.com/

Zachęcamy do głosowania, każdy głos się liczy 🙂

Zuzanna jest uczennicą 6-tej klasy Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Białymstoku. Ma na swoim koncie wiele sukcesów solowych i grupowych, zarówno w tańcu klasycznym jak i współczesnym, mi.in.:

  • I miejsce w SOLO klasycznym i DUECIE w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu
  • I miejsce SOLO kat. Taniec współczesny w Ogólnopolskich Eliminacjach do międzynarodowego konkursu World Dance Cup w Krakowie
  • I miejsce Solo kat. Taniec współczesny w Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych w Kołobrzegu

Gratulujemy i trzymamy kciuki

12 października 2021, wtorek 17:30
Wrzesień i początek roku nowych klas pierwszych już dawno za nami, lecz, aby tradycji stało się zadość i pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły nadszedł czas na OTRZĘSINY.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 20:09
Grupa młodzieży z VILO wyruszyła z Modlina do Porto na wymianę międzynarodową z koleżankami i kolegami z Malty, Grecji, Włoch i Portugalii.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 19:40
8 października 2021 r. bladym świtem, strząsając z siebie resztki snu i nucąc pod nosem hymn VILO, uczniowie klasy 1f wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była "Niewidzialna Wystawa"...
Wiecej