Sukces Zuzanny Burak z klasy ID

10 marca 2021, środa 10:44

Wspaniałe wieści! Dowiedzieliśmy się właśnie, że Zuzia Burak z kl. ID (wych. Martyna Słowikowska) dostała się do półfinału konkursu Młody Tancerz Roku 2021. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ Zuzia jest najmłodszym rocznikiem mogącym brać udział w tym wydarzeniu. Konkurs odbywa się co dwa lata, i co najważniejsze, dostała się do 16-tki najlepszych młodych tancerzy w Polsce! Dalsze zmagania będzie można oglądać już w kwietniu w TVP2.

Co więcej, aktualnie Zuzia bierze też udział w konkursie baletowym na Łotwie (online) i o sukcesie decyduje liczba „lajków”.

Link do Konkursu: https://dance-diamonds.com/

Zachęcamy do głosowania, każdy głos się liczy 🙂

Zuzanna jest uczennicą 6-tej klasy Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Białymstoku. Ma na swoim koncie wiele sukcesów solowych i grupowych, zarówno w tańcu klasycznym jak i współczesnym, mi.in.:

  • I miejsce w SOLO klasycznym i DUECIE w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu
  • I miejsce SOLO kat. Taniec współczesny w Ogólnopolskich Eliminacjach do międzynarodowego konkursu World Dance Cup w Krakowie
  • I miejsce Solo kat. Taniec współczesny w Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych w Kołobrzegu

Gratulujemy i trzymamy kciuki

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej