Pszczoły VILO gwiazdami Instagrama

8 grudnia 2020, wtorek 12:01

Jesteście ciekawi co w ulu bzyczy? Co słychać w pasiecie VILO? Dlaczego życie pszczół jest dla nas tak ważne? Zapraszamy Was na Instagram, na jedyne w swoim rodzaju Co w Ulu Bzyczy –  konto poświęcone naszym przyjaciółkom pszczołom.

Gabrysia, Ola, Michalina i Zuzia, uczennice VILO zainspirowane powstaniem naszej szkolnej pasieki, postanowiły zająć się tematem i popularyzować wiedzę o pszczołach i pszczelarstwie, dzieląc się z innymi swoją pasją, odkrytą całkiem niedawno dzięki naszym działaniom 🙂 Pomagam im w tym nieco, przygotowując serię podcastów – bzyczących opowieści o pięknie pszczelego państwa i o jego znaczeniu w ludzkim życiu. Zapraszamy serdecznie, zostańcie z nami na dłużej! Szukajcie co.w.ulu.bzyczy na Instagramie! Miłego czytania, oglądania i słuchania 😉

Piotr Borucki

23 grudnia 2020, środa 16:32
Wiecej
8 stycznia 2021, piątek 20:09
„Zygmusie” to uroczyste wydarzenie, podczas którego najwybitniejsi uczniowie i nauczyciele obdarowani zostają symboliczną statuetką. Wpisało się w życie szkolne na stałe. Niestety, z powodu pandemii, przybrało inną, zdalną, formę, mniej huczną, mniej radosną, ale tak samo cenną!
Wiecej
5 stycznia 2021, wtorek 12:49
16 grudnia 2020 roku uczestniczyliśmy w wycieczce online do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
Wiecej