Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim w klasie A

18 listopada 2020, środa 14:45

Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim. Oprócz tak wspaniałego osiągnięcia, Damian wraz ze swoją partnerką Julią, otrzymał międzynarodową klasę taneczną S.

Damian w pięknym stylu zdobyłeś tytuł, o którym marzą tancerze. Serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki aby trud, pot i wielogodzinne treningi przełożyły się na kolejne piękne sukcesy. Twoje osiągnięcia pokazują nam, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć, cierpliwie trenować i pokonywać przeciwności.

wychowawczyni Małgorzata Dakowicz
oraz koledzy i koleżanki z klasy 2bg

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej