Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim w klasie A

18 listopada 2020, środa 14:45

Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim. Oprócz tak wspaniałego osiągnięcia, Damian wraz ze swoją partnerką Julią, otrzymał międzynarodową klasę taneczną S.

Damian w pięknym stylu zdobyłeś tytuł, o którym marzą tancerze. Serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki aby trud, pot i wielogodzinne treningi przełożyły się na kolejne piękne sukcesy. Twoje osiągnięcia pokazują nam, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć, cierpliwie trenować i pokonywać przeciwności.

wychowawczyni Małgorzata Dakowicz
oraz koledzy i koleżanki z klasy 2bg

23 grudnia 2020, środa 16:32
Wiecej
8 stycznia 2021, piątek 20:09
„Zygmusie” to uroczyste wydarzenie, podczas którego najwybitniejsi uczniowie i nauczyciele obdarowani zostają symboliczną statuetką. Wpisało się w życie szkolne na stałe. Niestety, z powodu pandemii, przybrało inną, zdalną, formę, mniej huczną, mniej radosną, ale tak samo cenną!
Wiecej
5 stycznia 2021, wtorek 12:49
16 grudnia 2020 roku uczestniczyliśmy w wycieczce online do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
Wiecej