Klasa 1B – wyjazd integracyjny 2020

9 listopada 2020, poniedziałek 20:49

Dnia 16 września mieliśmy integrację. Powitały nas tańce i hulańce. By poznać siebie graliśmy wspólnie w różne gry. Jednym z głównych zadań było nagranie śmiesznych filmików o nauczycielach. Po pysznym obiedzie rozegraliśmy mecze zbijaka i siatkówki. Na wieczornym ognisku rozmów i tańców nie było końca. Oglądając filmiki najbardziej ze śmiechu popłakał się nasz kochany wychowawca pan profesor Jerzy Misijuk. Rano po oglądaniu zdjęć z dzieciństwa powitaliśmy belgijką kolejną klasę. Z wyjazdu najfajniejsze jest to, że zamiast sięgać po telefony i zapełniać je zdjęciami, napełniliśmy się wspomnieniami.

Julia Angielczyk

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej