Klasa 1E – wyjazd integracyjny 2020

8 października 2020, czwartek 09:39

Kilka tygodni temu byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Bogdankach. Pobyt rozpoczęliśmy tańcami. Po nich mieliśmy chwilkę na rozlokowanie się w pokojach, a następnie czekały na nas różne gry i wyzwania.

Pierwsze zadanie polegało na nakręceniu filmu przedstawiającego naszych nauczycieli. Graliśmy też w zbijaka i siatkówkę. Wczesnym popołudniem czekał na nas ciepły obiad, po którym mieliśmy czas dla siebie. Spędzaliśmy go na rozmowach i przygotowaniach filmów.

Wieczorem miło spędziliśmy czas przy ognisku z kiełbaskami, śpiewem i tańcem. Późnym wieczorem odbyła się prezentacja naszych filmów i wręczenie Oskarów za najlepszy film. Na zakończenie dnia graliśmy w grę, która zmuszała nas do dyskusji na najróżniejsze tematy. Nocą mieliśmy jeszcze trochę czasu dla siebie, aż w końcu wszyscy posnęli. Rano zjedliśmy śniadanie, po którym spakowaliśmy się i oczekiwaliśmy na kolejną grupę. Gdy zawitali do Bogdanek, tradycyjnie zatańczyliśmy z nimi belgijkę i wróciliśmy do Białegostoku.

To był super wyjazd, pozwolił nam się lepiej poznać  🙂

21 listopada 2020, sobota 22:44
W wirtualnej bibliotece https://lektury.gov.pl/ i https://wolnelektury.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne lektury w formie e-booków i audiobooków. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które potrzebują książki w wersji papierowej...
Wiecej
18 listopada 2020, środa 14:45
Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim.
Wiecej
13 listopada 2020, piątek 18:07
Największa w Polsce i na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w tym roku będzie szczególnie mocno widoczna w przestrzeni wirtualnej.
Wiecej