Klasa 1E – wyjazd integracyjny 2020

8 października 2020, czwartek 09:39

Kilka tygodni temu byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Bogdankach. Pobyt rozpoczęliśmy tańcami. Po nich mieliśmy chwilkę na rozlokowanie się w pokojach, a następnie czekały na nas różne gry i wyzwania.

Pierwsze zadanie polegało na nakręceniu filmu przedstawiającego naszych nauczycieli. Graliśmy też w zbijaka i siatkówkę. Wczesnym popołudniem czekał na nas ciepły obiad, po którym mieliśmy czas dla siebie. Spędzaliśmy go na rozmowach i przygotowaniach filmów.

Wieczorem miło spędziliśmy czas przy ognisku z kiełbaskami, śpiewem i tańcem. Późnym wieczorem odbyła się prezentacja naszych filmów i wręczenie Oskarów za najlepszy film. Na zakończenie dnia graliśmy w grę, która zmuszała nas do dyskusji na najróżniejsze tematy. Nocą mieliśmy jeszcze trochę czasu dla siebie, aż w końcu wszyscy posnęli. Rano zjedliśmy śniadanie, po którym spakowaliśmy się i oczekiwaliśmy na kolejną grupę. Gdy zawitali do Bogdanek, tradycyjnie zatańczyliśmy z nimi belgijkę i wróciliśmy do Białegostoku.

To był super wyjazd, pozwolił nam się lepiej poznać  🙂

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej