Klasa1G – wyjazd integracyjny 2020

1 października 2020, czwartek 18:56

Po kilku lekcjach spędzonych razem, gdy nauczyliśmy się już rozpoznawać siebie nawzajem na korytarzu VILO, zapadła decyzja, by wyjechać na tradycyjną już VILOAKCJĘ – INTEGRACJĘ.

Po raz drugi nasze dwudniowe zajęcia odbywały się w Bogdankach.

Ilu rzeczy można się dowiedzieć o sobie podczas takiego wyjazdu… A chociażby tego, że nielekko zamiata się cały szkolny korytarz, lub że zmywanie naczyń to nie taka prosta sprawa i może rodzicom warto w tym czasem pomóc.

W każdym razie, klasa 1G, mimo niesprzyjającej aury, rewelacyjnie rozegrała mecz w „zbijaka” i bawiła się podczas wieczornego ogniska. Wychowawczyni dzielnie tym działaniom kibicowała.

Zajęcia prowadzone zaś przez ks. Wojciecha Trzaskę i p. Kingę Malinowską pozwoliły nieco lepiej poznać się oraz przekonać, że możemy wiele osiągnąć, działając razem.

Wychowawczyni twierdzi, że tegorocznemu wyjazdowi towarzyszyły cuda – nauczyła się bowiem wszystkich naszych imion 😉

Humaniści z 1G

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej