Z serii „Losy naszych niedawnych absolwentów”

22 września 2020, wtorek 14:55
Źródło: https://www.wat.edu.pl

Chcielibyśmy podzielić się miłą informacją, że nasz absolwent, rocznik 2015 – Erik Mikulski, w tym roku, jako prymus, ukończył Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie. Będąc uczniem VI LO, był mocno zaangażowany w życie sportowe szkoły, był rewelacyjnym siatkarzem, a także młodym człowiekiem o wielu pasjach, wzorem dla innych. Reprezentacja naszej szkoły w siatkówce pod jego wodzą corocznie zdobywała medale w Licealiadzie Wojewódzkiej. W reprezentacji siatkarskiej WAT zdobył tytuł najlepszego rozgrywającego Wojska Polskiego.

Info na stronie WAT

Materiał na youtube (od 5.30)

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej