Dodatkowe zajęcia z projektowania

8 marca 2020, niedziela 19:09

Klasa Pani Ewy Onoszko 3f, architektoniczna, 6.03.2020 r. zakończyła dodatkowe zajęcia z projektowania. Prezentacja prac odbyła się w sali komputerowej. Wielkie podziękowania prowadzącej zajęcia w naszej szkole, Pani Agnieszce Modzelewskiej, która na co dzień pracuje na Wydziale Architektury PB prowadząc zajęcia dydaktyczne z zakresu wdrażania wiedzy na temat cyfrowego wspomagania projektowania przy użyciu programów takich jak, ArchiCAD, Gimp, Photoshop, LUMION. Pani Agnieszka studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej, ukończyła studia wyższe drugiego stopnia na Uniwersytecie w Kolumbii Brytyjskiej w Vancouver. Bardzo dziękujemy, to była bardzo owocna współpraca!!

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej