Stypendium artystyczne Marszałka Województwa Podlaskiego

6 marca 2020, piątek 18:31
W dniu 4.03.2020 w Operze i Filharmonii Podlaskiej uzdolnieni uczniowie z województwa podlaskiego, z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego, Artura Kosickiego, otrzymali stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej.
 
Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się również uczniowie VILO: Dominika Bujnarowska 1bp, Damian Chomaniuk 1bg i Jowita Konopka 2c. Galę uświetniły występy zespołów i solistów uhonorowanych przez Marszałka m.in. zespół „Harmonica”, „Małe HDK”, tancerze tańca towarzyskiego z klubu „TWIST” i wśród nich Damian Chomaniuk oraz podlaskie „Skowronki” z Jowitą Konopka.
 
Serdecznie gratulujemy stypendystom i życzymy dalszy sukcesów!!!
13 listopada 2025, czwartek 20:46
Zajęcia miały na celu zapoznanie młodzieży z najważniejszymi przepisami Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, dotyczącymi przeciwdziałania przejawom demoralizacji i przestępczości.
Wiecej
10 listopada 2025, poniedziałek 20:27
10 listopada uczciliśmy w naszej szkole 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wiecej
4 listopada 2025, wtorek 18:19
Do zobaczenia w bibliotece – wciąż czekają na Was nowe książkowe wyzwania!
Wiecej