Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”

12 grudnia 2019, czwartek 12:18

Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”  pod hasłem: „Kreatywność, przedsiębiorczość, kompetencje cyfrowe kluczem do sukcesu”.

W dniu 2 grudnia 2019 roku w Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyły się przesłuchania uczestników XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”. Uczniowie biorący udział w konkursie prezentowali swoje różnorodne pasje przed Komisją konkursową, której przewodniczyła pani Teresa Chrostowska – wicedyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Uczestnicy  z zaangażowaniem opowiadali o swoich pasjach – artystycznych, językowych, informatycznych, sportowych i społecznych. Prezentowali też swoje osiągnięcia – medale, puchary, dyplomy; świadczące o tym, że omawiane zainteresowania rozwijali z sukcesem, niejednokrotnie od kilku lat. Uczniowie podkreślali też wagę swoich pasji w dalekosiężnych planach życiowych. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły biorące udział w tych autoprezentacjach zdobyły czołowe miejsca w tym konkursie. Są to:

  • Gabriela Opońska – z klasy 1G (1 miejsce ex aequo z uczennicą z III LO)
  • Alicja Godlewska – z klasy 1F (3 miejsce)

Naszą szkołę reprezentowały jeszcze uczennice:

  • Beata Dembicka – kl. 1G
  • Julia Nikołajuk – kl. 1F

Serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim uczennicom, które odważyły się opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach czy talentach. 

22 maja 2023, poniedziałek 15:27
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w roku szkolnym 2022/2023.
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:05
W marcu i kwietniu 2023 roku uczniowie klasy 1H VI Liceum Ogólnokształcącego pod opieką p. Małgorzaty Prokop i p. Anety Kasztelan brali udział w międzynarodowym projekcie eTwinning pt. "From Frames to Games"...
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:03
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za wyniki i osiągnięcia w nauce za rok 2022/2023.
Wiecej