Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”

12 grudnia 2019, czwartek 12:18

Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”  pod hasłem: „Kreatywność, przedsiębiorczość, kompetencje cyfrowe kluczem do sukcesu”.

W dniu 2 grudnia 2019 roku w Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyły się przesłuchania uczestników XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”. Uczniowie biorący udział w konkursie prezentowali swoje różnorodne pasje przed Komisją konkursową, której przewodniczyła pani Teresa Chrostowska – wicedyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Uczestnicy  z zaangażowaniem opowiadali o swoich pasjach – artystycznych, językowych, informatycznych, sportowych i społecznych. Prezentowali też swoje osiągnięcia – medale, puchary, dyplomy; świadczące o tym, że omawiane zainteresowania rozwijali z sukcesem, niejednokrotnie od kilku lat. Uczniowie podkreślali też wagę swoich pasji w dalekosiężnych planach życiowych. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły biorące udział w tych autoprezentacjach zdobyły czołowe miejsca w tym konkursie. Są to:

  • Gabriela Opońska – z klasy 1G (1 miejsce ex aequo z uczennicą z III LO)
  • Alicja Godlewska – z klasy 1F (3 miejsce)

Naszą szkołę reprezentowały jeszcze uczennice:

  • Beata Dembicka – kl. 1G
  • Julia Nikołajuk – kl. 1F

Serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim uczennicom, które odważyły się opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach czy talentach. 

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej