Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”

12 grudnia 2019, czwartek 12:18

Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”  pod hasłem: „Kreatywność, przedsiębiorczość, kompetencje cyfrowe kluczem do sukcesu”.

W dniu 2 grudnia 2019 roku w Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyły się przesłuchania uczestników XI edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”. Uczniowie biorący udział w konkursie prezentowali swoje różnorodne pasje przed Komisją konkursową, której przewodniczyła pani Teresa Chrostowska – wicedyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Uczestnicy  z zaangażowaniem opowiadali o swoich pasjach – artystycznych, językowych, informatycznych, sportowych i społecznych. Prezentowali też swoje osiągnięcia – medale, puchary, dyplomy; świadczące o tym, że omawiane zainteresowania rozwijali z sukcesem, niejednokrotnie od kilku lat. Uczniowie podkreślali też wagę swoich pasji w dalekosiężnych planach życiowych. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły biorące udział w tych autoprezentacjach zdobyły czołowe miejsca w tym konkursie. Są to:

  • Gabriela Opońska – z klasy 1G (1 miejsce ex aequo z uczennicą z III LO)
  • Alicja Godlewska – z klasy 1F (3 miejsce)

Naszą szkołę reprezentowały jeszcze uczennice:

  • Beata Dembicka – kl. 1G
  • Julia Nikołajuk – kl. 1F

Serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim uczennicom, które odważyły się opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach czy talentach. 

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej