Szkolne nocowanie – 1Bg

20 listopada 2019, środa 15:41

Z 15-16 listopada klasa IBg wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Dakowicz, zorganizowała szkolne nocowanie. O godzinie 20.00 wszyscy punktualnie spotkali się w sali informatycznej. Na początek nocnego czuwania uczniowie 1Bg zagrali w chowanego, następnie wspólnie odtańczyli tunaka i belgijkę. Rozegrali również mecz siatkówki oraz zagrali w zbijaka dziewczyny kontra chłopcy. Jak przystało na klasę informatyczną znaleźli się również tacy, którzy podczas nocki poprogramowali sobie oraz zagrali w gry komputerowe. Dużo po północy, jeszcze pełni sił, zagrali w mafię oraz różnorodne gry logiczne i sprawnościowe. Niektóre z nich wzbudzały dużo emocji i śmiechu. Pomiędzy różnymi aktywnościami był również czas na pizzę i rozmowę.

Nocna integracja okazała się wspaniałym czasem na lepsze poznanie siebie. Było super. Postaramy się to powtórzyć w klasie 3 🙂

Małgorzata Dakowicz
wychowawczyni klasy 1Bg

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej