Szkolne nocowanie – 1Bg

20 listopada 2019, środa 15:41

Z 15-16 listopada klasa IBg wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Dakowicz, zorganizowała szkolne nocowanie. O godzinie 20.00 wszyscy punktualnie spotkali się w sali informatycznej. Na początek nocnego czuwania uczniowie 1Bg zagrali w chowanego, następnie wspólnie odtańczyli tunaka i belgijkę. Rozegrali również mecz siatkówki oraz zagrali w zbijaka dziewczyny kontra chłopcy. Jak przystało na klasę informatyczną znaleźli się również tacy, którzy podczas nocki poprogramowali sobie oraz zagrali w gry komputerowe. Dużo po północy, jeszcze pełni sił, zagrali w mafię oraz różnorodne gry logiczne i sprawnościowe. Niektóre z nich wzbudzały dużo emocji i śmiechu. Pomiędzy różnymi aktywnościami był również czas na pizzę i rozmowę.

Nocna integracja okazała się wspaniałym czasem na lepsze poznanie siebie. Było super. Postaramy się to powtórzyć w klasie 3 🙂

Małgorzata Dakowicz
wychowawczyni klasy 1Bg

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej