Szkolne nocowanie – 1Bg

20 listopada 2019, środa 15:41

Z 15-16 listopada klasa IBg wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Dakowicz, zorganizowała szkolne nocowanie. O godzinie 20.00 wszyscy punktualnie spotkali się w sali informatycznej. Na początek nocnego czuwania uczniowie 1Bg zagrali w chowanego, następnie wspólnie odtańczyli tunaka i belgijkę. Rozegrali również mecz siatkówki oraz zagrali w zbijaka dziewczyny kontra chłopcy. Jak przystało na klasę informatyczną znaleźli się również tacy, którzy podczas nocki poprogramowali sobie oraz zagrali w gry komputerowe. Dużo po północy, jeszcze pełni sił, zagrali w mafię oraz różnorodne gry logiczne i sprawnościowe. Niektóre z nich wzbudzały dużo emocji i śmiechu. Pomiędzy różnymi aktywnościami był również czas na pizzę i rozmowę.

Nocna integracja okazała się wspaniałym czasem na lepsze poznanie siebie. Było super. Postaramy się to powtórzyć w klasie 3 🙂

Małgorzata Dakowicz
wychowawczyni klasy 1Bg

10 kwietnia 2024, środa 21:39
W trakcie wykładu uczniowie dowiedzieli się, jak tworzyć obrazy przy pomocy AI, jakie narzędzia są dostępne...
Wiecej
8 kwietnia 2024, poniedziałek 18:25
Jak zwykle zachwycamy się talentami i pomysłowością uczestniczek naszych zajęć!
Wiecej
5 kwietnia 2024, piątek 06:40
Nasze siatkarki stoczyły pasjonujący, stojący na wysokim poziomie mecz z IV LO Białystok zwyciężając 2:0, co dało nam złoty medal Licealiady Wojewódzkiej.
Wiecej