Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku

5 września 2019, czwartek 17:54

5 września 2019 r. stypendia motywacyjne z rąk Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Tadeusza Truskolaskiego, otrzymała najzdolniejsza młodzież ze szkół naszego miasta. Wśród nich znalazły się uczennice naszej szkoły: Antonina Surynowicz z klasy II G, Karolina Wasiluk z klasy III F oraz Kamila Olszewska z klasy III A. Dziewczęta otrzymały stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce oraz w dziedzinie twórczości artystycznej. Serdecznie gratulujemy sukcesu i stawiamy jako wzór całej społecznosći!

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej