Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku

5 września 2019, czwartek 17:54

5 września 2019 r. stypendia motywacyjne z rąk Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Tadeusza Truskolaskiego, otrzymała najzdolniejsza młodzież ze szkół naszego miasta. Wśród nich znalazły się uczennice naszej szkoły: Antonina Surynowicz z klasy II G, Karolina Wasiluk z klasy III F oraz Kamila Olszewska z klasy III A. Dziewczęta otrzymały stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce oraz w dziedzinie twórczości artystycznej. Serdecznie gratulujemy sukcesu i stawiamy jako wzór całej społecznosći!

5 lutego 2023, niedziela 20:09
Ogólnopolski konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:20
Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Pawlak z kl. IV C zakwalifikował się do etapu eliminacji centralnych 46 Olimpiady Języka Niemieckiego, które odbędą się pod koniec marca 2023 r. w Poznaniu.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:19
Chcesz dodatkowo dostać 10 punktów z języka obcego (francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego)?
Wiecej