Medal “Diligentiae – za pilność”

4 września 2019, środa 19:22

Podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2019-2020, uczennica naszej szkoły Karolina Wasiluk z klasy III F oraz jej nauczyciel – mentor pani profesor Ewa Onoszko zostały wyróżnione medalami „DILIGENTIAE – ZA PILNOŚĆ”. Karolina uzyskała tytuł finalistki w XLIII Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historii sztuki. 

Medal Diligentiae, ustanowiony ponad 200 lat temu przez króla Stanisława Augusta, przyznawany jest w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przez Prezydenta Miasta Białegostoku za uczciwą i rzetelną pracę, dążenie do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. Serdecznie gratulujemy!

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej