Złote Koszykarki!

8 marca 2019, piątek 22:08

Piękny, aczkolwiek mało słoneczny 6 marca 2019 r., okazał się kolejną szczęśliwą datą w historii naszej Szkoły. Wiele radości dostarczyła nam reprezentacja koszykarek, która po trudach ligi, ukoronowała rozgrywki zdobyciem złotych medali. Podopieczne prof. Mariusza Bartoszewicza, trzeci raz z rzędu potwierdziły swoją dominację w tych rozgrywkach, ku uciesze naszej i ku chwale Liceum Zygmunta Augusta.

A oto i owe Złotka, które to tych cudów dokonały: Zuzanna Boguska, Joanna Bujanarowska, Natalia Godlewska, Klaudia Guziejko, Anna Haponiuk, Julia Kotowska, Katarzyna Krajewska, Kinga Kruk, Magdalena Kruk, Gabriela Matylewicz, Julia Michalczuk, Aleksandra Prokopiuk, Paulina Rydzewska.

Gratulujemy naszym dziewczynom, życzymy piątek i szóstek oraz matury również zdanej na medal.

RAZ, DWA, TRZY, ZYGMUNT PATRZY! 🙂

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej