Król i królowa VILO wybrani!

27 października 2018, sobota 18:00

W piątek 26 października w naszej Szkole odbyły się Wybory na króla i królową VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta.

Kandydaci na króla i królową, dawali z siebie wszystko, aby przekonać do siebie uczniów naszej szkoły. Rozwieszali plakaty z kreatywnymi hasłami oraz częstowali przeróżnymi słodkościami. Wyborcy wykazali się dużym zaangażowaniem i popisali frekwencją.

Miło nam ogłosić, że nowym królem VILO został Jakub Jabłoński, zaś królową VILO Anna Kasperuk!

Kim byłaby nowo wybrana para królewska bez swoich zastępców: vice-królem VILO został Mateusz Sulewski, a vice-królową Sofia Tokajuk!

Gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi i zaangażowania, a nowej parze królewskiej życzymy powodzenia i wierzymy, że jak najlepiej spełnią się w tak zaszczytnej funkcji.

Małgorzata Karna i Karolina Plichta

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej