Król i królowa VILO wybrani!

27 października 2018, sobota 18:00

W piątek 26 października w naszej Szkole odbyły się Wybory na króla i królową VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta.

Kandydaci na króla i królową, dawali z siebie wszystko, aby przekonać do siebie uczniów naszej szkoły. Rozwieszali plakaty z kreatywnymi hasłami oraz częstowali przeróżnymi słodkościami. Wyborcy wykazali się dużym zaangażowaniem i popisali frekwencją.

Miło nam ogłosić, że nowym królem VILO został Jakub Jabłoński, zaś królową VILO Anna Kasperuk!

Kim byłaby nowo wybrana para królewska bez swoich zastępców: vice-królem VILO został Mateusz Sulewski, a vice-królową Sofia Tokajuk!

Gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi i zaangażowania, a nowej parze królewskiej życzymy powodzenia i wierzymy, że jak najlepiej spełnią się w tak zaszczytnej funkcji.

Małgorzata Karna i Karolina Plichta

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej