Wiwat profesores – Święto Edukacji Narodowej

14 października 2018, niedziela 20:30

Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela w VI LO połączone zostały z akcją charytatywną. Za zebrane od klas pieniądze wszyscy pracownicy szkoły otrzymali słodkie prezenciki i zostali zaproszeni na mały poczęstunek.

Ze zbiórki pieniędzy pozostała kwota w wysokości 1641,69 zł., która zostanie przekazana na cel charytatywny. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy miłości i wszelakiej pomyślności, a uczniom duże podziękowania za zbiórkę pieniędzy.

Organizatorzy:
Marcelina, Ola, Patrycja z klasy III B
z opiekunem Iwoną Popławską

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej