Klasa 1C (2018)

10 października 2018, środa 10:56

25 września 2018 roku I C stawiała swoje pierwsze kroki klasowo-integracyjne. Przed wyjazdem uczniowie uczestniczyli w warsztatach z Panią Pedagog. Był to motywujący wstęp do dalszej części zajęć – przejazdu do Hermanówki. Spędziliśmy dwa dni w radosnej atmosferze – na grach, zabawach, tańcach oraz wieczornym ognisku.

Klasie towarzyszyli: wychowawczyni – Pani Irena Tichoniuk oraz ksiądz Wojciech Trzaska wspomagani przez dyr. Marka Onoszko i dyr. Magdalenę Dziejmę. Posiłki przygotowywane przez uczniów były przepyszne. Była to kolejna okazja do zacieśnienia więzów kwitnącej przyjaźni. Pomimo braku snu, zmęczenia i zimna każdy z pewnością zapamięta wyjazd i będzie go miło wspominał. Wszyscy wrócili zachwyceni z nadzieją na powtórkę wyjazdu.

Kamila Żmijewska,
Irena Tichoniuk

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej