Klasa 1C (2018)

10 października 2018, środa 10:56

25 września 2018 roku I C stawiała swoje pierwsze kroki klasowo-integracyjne. Przed wyjazdem uczniowie uczestniczyli w warsztatach z Panią Pedagog. Był to motywujący wstęp do dalszej części zajęć – przejazdu do Hermanówki. Spędziliśmy dwa dni w radosnej atmosferze – na grach, zabawach, tańcach oraz wieczornym ognisku.

Klasie towarzyszyli: wychowawczyni – Pani Irena Tichoniuk oraz ksiądz Wojciech Trzaska wspomagani przez dyr. Marka Onoszko i dyr. Magdalenę Dziejmę. Posiłki przygotowywane przez uczniów były przepyszne. Była to kolejna okazja do zacieśnienia więzów kwitnącej przyjaźni. Pomimo braku snu, zmęczenia i zimna każdy z pewnością zapamięta wyjazd i będzie go miło wspominał. Wszyscy wrócili zachwyceni z nadzieją na powtórkę wyjazdu.

Kamila Żmijewska,
Irena Tichoniuk

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej