Klasa 1E (2018)

6 października 2018, sobota 11:56

Dwa wrześniowe dni 2018 r. kl. I E spędziła w pięknych okolicznościach przyrody. Hermanówka przywitała nas wspaniałą pogodą i taką mieliśmy do ostatniej chwili pobytu. Po przekazaniu ogromu pozytywnej energii przez naszych poprzedników, przystąpiliśmy do realizacji planu precyzyjnie przygotowanego przez ks. Wojciecha.

Pełni zapału i dobrych humorów przygotowywaliśmy posiłki, reżyserowaliśmy i kręciliśmy krótkie filmy, graliśmy, bawiliśmy się, ale przede wszystkim mieliśmy dużo czasu na rozmowy i wzajemne poznanie. Wyjazd udał się wspaniale, pozostawił cudowne wrażenia i trochę niedosytu…

G. Siłkin

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej