Odkrywamy Wielką Brytanię – Anglia Północna i Walia

16 września 2018, niedziela 23:12

Termin: 24/05/2019 – 31/05/2019

Po pełnej wrażeń zeszłorocznej Irlandii zapraszamy serdecznie młodzież z VI Liceum Ogólnokształcącego na wycieczkę do Anglii Północnej i Walii. Wyruszamy 24 maja, a to oznacza, że również nasi maturzyści będą mogli wziąć w niej udział.

W programie między innymi: Parki Narodowe Anglii i Walii, zwiedzanie monumentalnej gotyckiej katedry York Minster, wizyta w Chester z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym oraz zabudową szachulcową, Snowdonia National Park z najwyższym szczytem w Walii na który wjedziemy kolejką, Warwick Castle najsłynniejszy średniowieczny zamek w Anglii, Stratford upon Avon – miejsce narodzin jednego z największych dramaturgów wszech czasów Shakespeare’a, Hampton Court – wspaniała rezydencja królewska, najlepszy przykład architektury epoki Tudorów. Te oraz inne atrakcje szczegółowo opisane w programie znajdą Państwo w załączonym dokumencie.

W cenie wycieczki znajdują się wszystkie elementy składowe, czyli: śniadania i obiadokolacje (również na promie), noclegi w hotelach lub hostelach i na promie, ubezpieczenie, bilety wstępu do Castle Howard, Clifford’s Tower, Zamek Conwy, Snowdon Railway, Warwick Castle, Shake’s Grave, Hampton Court, opieka wykwalifikowanego pilota – przewodnika, opieka pedagogów, ciepły posiłek na trasie w drodze powrotnej, system bezprzewodowego oprowadzania grup audio – tour guide.

Koszt wyjazdu został podzielony na raty i przedstawia się następująco: Zaliczka 300 PLN przy zapisach (najpóźniej do końca września) 1000 PLN – listopad, 1000PLN – luty, 650PLN – kwiecień.

Tu zapiszesz się online lub możesz to zrobić u nauczyciela języka angielskiego.

Zapraszam serdecznie!

Dagna Michałowska
Nauczyciel języka angielskiego

10 kwietnia 2024, środa 21:39
W trakcie wykładu uczniowie dowiedzieli się, jak tworzyć obrazy przy pomocy AI, jakie narzędzia są dostępne...
Wiecej
8 kwietnia 2024, poniedziałek 18:25
Jak zwykle zachwycamy się talentami i pomysłowością uczestniczek naszych zajęć!
Wiecej
5 kwietnia 2024, piątek 06:40
Nasze siatkarki stoczyły pasjonujący, stojący na wysokim poziomie mecz z IV LO Białystok zwyciężając 2:0, co dało nam złoty medal Licealiady Wojewódzkiej.
Wiecej