Międzynarodowe projekty e-twinningowe

4 kwietnia 2018, środa 18:34

W wyniku zagranicznych mobilności nauczycieli VI LO realizowanych w ramach unijnych projektów Erasmus Plus i POWER („How About Broadening Horizons” 2017-1-PL01-KA101-036377), nasza szkoła wzięła udział w dwóch międzynarodowych projektach realizowanych na platformie e-twinning.

Jednym z nich jest projekt: „Europe and We” zainicjowany przez nauczycielki naszej szkoły (p. Małgorzatę Karną i Ewelinę Ramotowską), realizowany wspólnie z niemiecką i chorwacką szkołą. W projekcie biorą udział klasy If, IId, IIb i część klasy Ic. Kolejnym realizowanym projektem jest „Clicks in the City” zainicjowany przez nauczycielkę szkoły chorwackiej (p. Helga Karljik), realizowany wspólnie z belgijską i hiszpańską szkołą. W owym projekcie biorą udział uczniowie klas Ib i Ic, a projekt koordynuje niezastąpiony profesor Tomasz Bednarczyk. Tuż przed świętami Wielkanocnymi odbył się międzynarodowy czat między uczniami VI LO i chorwackiej szkoły. Była to doskonała okazja do osobistego poznania chorwackich rówieśników, podniesienia kompetencji językowych i sprawdzenia swoich umiejętności.

23 czerwca 2024, niedziela 20:40
VILO biega, by pomagać, czyli początek wakacji na sportowo.
Wiecej
21 czerwca 2024, piątek 14:36
Udanych wakacji :)
Wiecej
20 czerwca 2024, czwartek 16:19
Jakub Szerszeń, Mateusz Czarnowicz i Wojciech Zakrzewski z klasy 3a, uzyskali tytuł laureata.
Wiecej