Klasa 1D (2016)

22 października 2016, sobota 20:38

Dnia 19 października klasa 1d wraz z wychowawczynią udała się do Strękowej Góry aby wziąć udział w zajęciach integracyjnych. W Ośrodku Edukacji Ekologicznej zostaliśmy powitani przez klasę 1a, która tego dnia kończyła swój pobyt w Strękowej Górze oraz księdza Wojciecha Trzaskę – organizatora wyjazdów integracyjnych. Najciekawsze momenty uwieczniliśmy na fotografiach. Niektórzy uczniowie postanowili opisać swoje wrażenia z pobytu. To wszystko do obejrzenia i przeczytania poniżej.

Najlepsze miejsce, super atmosfera, fajne towarzystwo. Uważam, że czas spędzony w ośrodku pozytywnie wpłynie na nasze relacje.

Natalia Woroniecka

Już przed wyjazdem byliśmy zgrani ale teraz jesteśmy jeszcze bardziej ze sobą związani. Dzięki warsztatom mogliśmy poznać się lepiej. To był bardzo fajny wyjazd. Czekamy na więcej!

Agnieszka Szczepańska

Cała przegadana noc oraz wspólne tańce sprawiły, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Magdalena Perkowska

Dzięki warsztatom dużo się o sobie dowiedzieliśmy, zbliżyliśmy się do siebie i wzmocniliśmy nasze więzi. Mimo całonocnego czuwania mieliśmy siłę na udział w zajęciach ponieważ dotyczyły one nas i naszej kochanej Pani.

Małgorzata Szymańska

Krótko mówiąc: najlepsi ludzi, świetne miejsce, super zabawa.

Aleksandra Falkowska

Ksiądz dał z siebie wszystko. Z chęcią pojechałabym jeszcze raz.

Sylwia Walenciej

Poznaliśmy się od stóp do głów, od małego do dużego. Czasem dziewczynka stawała się chłopcem, a groszek lądował w leczo.

Agata Syrewicz

W imieniu całej klasy 1d pragnę serdecznie podziękować księdzu Wojciechowi Trzasce i Panu Łukaszowi Adamskiemu za miło spędzony czas, świetną zabawę i cudowną atmosferę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Izabela Korzyńska

22 maja 2023, poniedziałek 15:27
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w roku szkolnym 2022/2023.
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:05
W marcu i kwietniu 2023 roku uczniowie klasy 1H VI Liceum Ogólnokształcącego pod opieką p. Małgorzaty Prokop i p. Anety Kasztelan brali udział w międzynarodowym projekcie eTwinning pt. "From Frames to Games"...
Wiecej
15 maja 2023, poniedziałek 18:03
Urząd Miejski w Białymstoku informuje o możliwości przyznania stypendium za wyniki i osiągnięcia w nauce za rok 2022/2023.
Wiecej