Wolontariat na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej

18 grudnia 2015, piątek 14:07

14 grudnia 2016 r. młodzież naszej szkoły (Karolina Sac, Dominika Rejniak oraz Weronika Izbicka z klasy IIIE) wraz z opiekunem wolontariatu ponownie odwiedziły małych pacjentów na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej białostockiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Tym razem zostały wykonane pocztówki bożonarodzeniowe, które okazały się być nie lada wyzwaniem dla pacjentów (szczególnie, jeśli chce się podarować kartkę ulubionej pielęgniarce) i wolontariuszek (niektóre z dziecięcych pomysłów przerosły nasze zdolności plastyczne).

To ważne i wartościowe spotkanie dla nas i dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do podarowania cząstki siebie innym! Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkolnymi opiekunkami wolontariatu: panią Małgorzatą Karną lub Eweliną Ramotowską.

3 marca 2024, niedziela 11:03
Drodzy Ósmoklasiści!
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty VILO!
Wtorek, 26 marca, 12.00-15.00.
Do zobaczenia!
Wiecej
29 lutego 2024, czwartek 17:48
Tym razem grupa ARTE  malowała naturą.
Wiecej
23 lutego 2024, piątek 12:15
Ruszyła I edycja "Podlaskiego programu wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne".
Wiecej