Wolontariat na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej

18 grudnia 2015, piątek 14:07

14 grudnia 2016 r. młodzież naszej szkoły (Karolina Sac, Dominika Rejniak oraz Weronika Izbicka z klasy IIIE) wraz z opiekunem wolontariatu ponownie odwiedziły małych pacjentów na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej białostockiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Tym razem zostały wykonane pocztówki bożonarodzeniowe, które okazały się być nie lada wyzwaniem dla pacjentów (szczególnie, jeśli chce się podarować kartkę ulubionej pielęgniarce) i wolontariuszek (niektóre z dziecięcych pomysłów przerosły nasze zdolności plastyczne).

To ważne i wartościowe spotkanie dla nas i dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do podarowania cząstki siebie innym! Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkolnymi opiekunkami wolontariatu: panią Małgorzatą Karną lub Eweliną Ramotowską.

1 czerwca 2023, czwartek 19:33
”Łamańce językowe” w języku francuskim, rosyjskim czy niemieckim?! Nic trudnego! - mówią uczniowie VILO.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:21
Dnia 25.05.2023 klasa 1i wraz z gośćmi z klas 1b, 1g i 1f uczestniczyła w wycieczce do Wilna.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:11
Natalia Dąbrowska i Nikola Dmitruk z klasy 1f oraz Zuzanna Ignaciuk z klasy 1i, podopieczne Pana Dariusza Mierzyńskiego, reprezentowały z powodzeniem VILO, w konkursie plastycznym "Mój bohater"...
Wiecej