Wolontariat na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej

18 grudnia 2015, piątek 14:07

14 grudnia 2016 r. młodzież naszej szkoły (Karolina Sac, Dominika Rejniak oraz Weronika Izbicka z klasy IIIE) wraz z opiekunem wolontariatu ponownie odwiedziły małych pacjentów na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej białostockiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Tym razem zostały wykonane pocztówki bożonarodzeniowe, które okazały się być nie lada wyzwaniem dla pacjentów (szczególnie, jeśli chce się podarować kartkę ulubionej pielęgniarce) i wolontariuszek (niektóre z dziecięcych pomysłów przerosły nasze zdolności plastyczne).

To ważne i wartościowe spotkanie dla nas i dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do podarowania cząstki siebie innym! Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkolnymi opiekunkami wolontariatu: panią Małgorzatą Karną lub Eweliną Ramotowską.

15 czerwca 2024, sobota 17:07
W piątek, 14 czerwca, klasy 1c i 1d rozkoszowały się przedsmakiem wakacji w Uroczysku Ruczaj.
Wiecej
14 czerwca 2024, piątek 13:17
7.06 i 13.06 uczniowie klasy 2F o profilu architektonicznym wzięli udział w warsztatach na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej.
Wiecej
14 czerwca 2024, piątek 13:06
Uczniowie mieli okazję wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu i wziąć udział w różnorodnych aktywnościach.
Wiecej