Wolontariat na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej

18 grudnia 2015, piątek 14:07

14 grudnia 2016 r. młodzież naszej szkoły (Karolina Sac, Dominika Rejniak oraz Weronika Izbicka z klasy IIIE) wraz z opiekunem wolontariatu ponownie odwiedziły małych pacjentów na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej białostockiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Tym razem zostały wykonane pocztówki bożonarodzeniowe, które okazały się być nie lada wyzwaniem dla pacjentów (szczególnie, jeśli chce się podarować kartkę ulubionej pielęgniarce) i wolontariuszek (niektóre z dziecięcych pomysłów przerosły nasze zdolności plastyczne).

To ważne i wartościowe spotkanie dla nas i dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do podarowania cząstki siebie innym! Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze szkolnymi opiekunkami wolontariatu: panią Małgorzatą Karną lub Eweliną Ramotowską.

2 grudnia 2022, piątek 17:16
29 listopada (tym razem 2022 roku) to dla VILO szczególny dzień!
Wiecej
2 grudnia 2022, piątek 15:40
Świetnie wystartowali nasi siatkarze w rozpoczętej Licealiadzie Wojewódzkiej.
Wiecej
28 listopada 2022, poniedziałek 19:23
25 listopada 2022 roku klasy IIIG i IA zorganizowały w VILO kiermasz charytatywny.
Wiecej