Hiszpania rewizyta2019 dzien5

Exchange Day Five: No i stało się. Hiszpańska rewizyta dobiegła końca. Nim samolot zabrał naszych przyjaciół do Barcelony, zdążyliśmy im jeszcze pokazać Warszawę. Pogoda, co prawda, nie była dla nas zbyt życzliwa, ale liczyło się to, że jesteśmy razem. Adios, amigos! See you soon!

Exchange Day Four: W poniedziałek nasi goście odwiedzili miejsce, gdzie rodzą się pomysły tak genialne, że mają szansę technologicznie rozwijać świat. Tu powstał chociażby łazik marsjański. Jak każdy może się domyślić, miejscem odwiedzonym przez naszych kolegów z Hiszpanii, była Politechnika Białostocka. Po dawce wiedzy technicznej przyszła pora na sztukę - kolejnym celem wycieczki była Opera Podlaska, gdzie z bliska można było się przyjrzeć pracy nad przedstawieniem "Upiora w operze".

Exchange Day Three: Niedziela była dniem spędzanym z przyjaciółmi i rodzinami. Dniem swobody, bez zaplanowanych wycieczek. Zatem i zdjęć nie ma zbyt wiele :)

Hiszpania rewizyta2019 dzien3 1Hiszpania rewizyta2019 dzien3 2

Exchange Day Two: Dzisiaj nasi goście obcowali z przyrodą w Białowieskim Parku Narodowym podglądająć, między innymi, króla puszczy - żubra.
Po powrocie integrowaliśmy się przy ognisku, kiełbaskach, muzyce i tańcu ... 

Hiszpania rewizyta2019 dzien2 1Hiszpania rewizyta2019 dzien2 2

Exchange Day One: Hiszpańscy przyjaciele już z nami są! Dziś nad ranem, po długiej podróży, przyjechali do nas nasi znajomi z Katalonii. Opowiedzieli nam o swoim kraju, mieście, kulturze i tradycjach. Po zajęciach w VILO udali się na warsztaty "Wszystko widzę jako sztukę" do Galerii Arsenał a poźniej ruszyli na zwiedzanie Białegostoku, w tym "Wersalu Północy", czyli Pałacu Branickich. Mamy nadzieję, że Białystok im się spodoba!