Akcja rozpoczęta!

Od początku tygodnia klasy pierwsze integrują się w Strękowej Górze. Dzisiaj integrację rozpoczęła klasa IB. Kilka fotek na początek i belgijka odtańczona przez uczniów klasy IB i IE :). Więcej informacji później...

Więcej…

 

Główny Urząd Statystyczny, Polskie Towarzystwo Statystyczne oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Parawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach są organizatorami Olimpiady Statystycznej. Pierwsza edycja zostanie przeprowadzona w roku szkolnym 2016/2017.

Więcej…

 

13 października odbędzie się w naszej szkole specjalna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowujemy się do niej od dłuższego czasu. Póki co, tworzymy scenariusz pewnego przedstawienia… Jak każde wielkie dzieło, to też rodzi się w bólach!

Więcej…

 

UWAGA! 6 października bieżącego roku w naszej szkole odbędzie się uroczystość nadania pierwszoklasistom miana prawdziwych uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego im.Króla Zygmunta Augusta. Aby osiągnąć swój cel na 6 i 7 lekcji, nowicjusze będą musieli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez uczniów Samorządu.

MD

 

Podlaski Komitet Okręgowy OWT z siedzibą w Białymstoku zaprasza serdecznie do udziału w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Technicznej.

Więcej…

 

Filharmonia/ostrożnie, wciąga to nazwa programu współtworzonego przez Filharmonię i Operę Podlaską oraz Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie, w którym to programie biorą udział wszyscy maturzyści naszej szkoły.

Więcej…

 

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez mediów. Korzystamy z nich codziennie, w domu, szkole, pracy, bibliotece, na ulicy. Doświadczamy ich fascynującej, a zarazem męczącej obecności - ale czy ją rozumiemy? Czy próbujemy dociec przyczyn obecnego kształtu pejzażu medialnego? Rozmawiać o jego konsekwencjach? Analizować źródła, prognozować ich i naszą z nimi przyszłość?

Więcej…

 

Była godzina 4.30, kiedy II b wyruszyła odwiedzić ,,Marię” w Świerku.

Więcej…

 

W imieniu Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, partnera w organizacji konkursu „Technotalenty 2016”, pragnę zaprosić wszystkich uczniów szkoły do udziału w tym konkursie.

Więcej szczegółów na stronie: http://technotalenty.pl/konkurs2016/

MD

 

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie!!

Wymyśl hasło zachęcające do nauki języków obcych! (Najlepiej w języku obcym ;).
Hasło wraz z imieniem, nazwiskiem i klasą autora wrzuć do skrzynki przy stoliku dyżurnych.
Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody i sława;)

MK i ER

 

W dniach 6-10 września 2016 roku delegacja czterech nauczycielek z VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku przebywała w rumuńskim Moreni w Liceum Technicznym Petrol Moreni.


Więcej…