Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim w klasie A

18 listopada 2020, środa 14:45

Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim. Oprócz tak wspaniałego osiągnięcia, Damian wraz ze swoją partnerką Julią, otrzymał międzynarodową klasę taneczną S.

Damian w pięknym stylu zdobyłeś tytuł, o którym marzą tancerze. Serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki aby trud, pot i wielogodzinne treningi przełożyły się na kolejne piękne sukcesy. Twoje osiągnięcia pokazują nam, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć, cierpliwie trenować i pokonywać przeciwności.

wychowawczyni Małgorzata Dakowicz
oraz koledzy i koleżanki z klasy 2bg

21 listopada 2020, sobota 22:44
W wirtualnej bibliotece https://lektury.gov.pl/ i https://wolnelektury.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne lektury w formie e-booków i audiobooków. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które potrzebują książki w wersji papierowej...
Wiecej
13 listopada 2020, piątek 18:07
Największa w Polsce i na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w tym roku będzie szczególnie mocno widoczna w przestrzeni wirtualnej.
Wiecej
10 listopada 2020, wtorek 18:46
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Wiecej