Klasa 1B – wyjazd integracyjny 2020

9 listopada 2020, poniedziałek 20:49

Dnia 16 września mieliśmy integrację. Powitały nas tańce i hulańce. By poznać siebie graliśmy wspólnie w różne gry. Jednym z głównych zadań było nagranie śmiesznych filmików o nauczycielach. Po pysznym obiedzie rozegraliśmy mecze zbijaka i siatkówki. Na wieczornym ognisku rozmów i tańców nie było końca. Oglądając filmiki najbardziej ze śmiechu popłakał się nasz kochany wychowawca pan profesor Jerzy Misijuk. Rano po oglądaniu zdjęć z dzieciństwa powitaliśmy belgijką kolejną klasę. Z wyjazdu najfajniejsze jest to, że zamiast sięgać po telefony i zapełniać je zdjęciami, napełniliśmy się wspomnieniami.

Julia Angielczyk

21 listopada 2020, sobota 22:44
W wirtualnej bibliotece https://lektury.gov.pl/ i https://wolnelektury.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne lektury w formie e-booków i audiobooków. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które potrzebują książki w wersji papierowej...
Wiecej
18 listopada 2020, środa 14:45
Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim.
Wiecej
13 listopada 2020, piątek 18:07
Największa w Polsce i na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w tym roku będzie szczególnie mocno widoczna w przestrzeni wirtualnej.
Wiecej