II Wicemistrz Polski w Tańcu Towarzyskim w klasie B

9 listopada 2020, poniedziałek 20:21

Amelia Dakowicz, uczennica klasy 1B, w sobotę w Koninie uzyskała tytuł II Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie B w stylu standardowym. Oprócz tak wspaniałego osiągnięcia, Amelia wraz ze swoim partnerem Piotrem, otrzymała także najwyższą krajową klasę taneczną – klasę A.

Amelio serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Twoje osiągnięcia pokazują, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć i pokonywać przeciwności.

wychowawca
Jerzy Misijuk

21 listopada 2020, sobota 22:44
W wirtualnej bibliotece https://lektury.gov.pl/ i https://wolnelektury.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne lektury w formie e-booków i audiobooków. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które potrzebują książki w wersji papierowej...
Wiecej
18 listopada 2020, środa 14:45
Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim.
Wiecej
13 listopada 2020, piątek 18:07
Największa w Polsce i na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w tym roku będzie szczególnie mocno widoczna w przestrzeni wirtualnej.
Wiecej