Święto Edukacji Narodowej w VI LO

14 października 2020, środa 08:24

13 października 2020 roku społeczność naszej szkoły obchodziła Święto Edukacji Narodowej, które zostało połączone z akcją charytatywną. Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali od uczniów upominki w postaci ręcznie wykonanych róż oraz słodyczy. Udało się zebrać kwotę w wysokości 2231 zł 11 gr., która zostanie przeznaczona na cel charytatywny.

Dziękujemy wszystkim klasom za współpracę, życzliwość oraz wpłaty pieniędzy, pracownikom szkoły życzymy wszelkiej pomyślności i dużo, dużo zdrówka.

Organizatorzy klasa II Fg
Foto: Marek Tomaszewski
i Paula Garbowska

21 listopada 2020, sobota 22:44
W wirtualnej bibliotece https://lektury.gov.pl/ i https://wolnelektury.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne lektury w formie e-booków i audiobooków. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które potrzebują książki w wersji papierowej...
Wiecej
18 listopada 2020, środa 14:45
Kolejny piękny sukces taneczny. Damian Chomaniuk, uczeń klasy 2bg, w niedzielę w Łodzi uzyskał tytuł I Wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu standardowym i tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie A w stylu latynoamerykańskim.
Wiecej
13 listopada 2020, piątek 18:07
Największa w Polsce i na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w tym roku będzie szczególnie mocno widoczna w przestrzeni wirtualnej.
Wiecej