Klasa 1F – wyjazd integracyjny 2020

8 października 2020, czwartek 21:03

W dniach 22-23 września 2020 roku byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Bogdankach. Gościł nas  tam  przemiły ksiądz Wojciech Trzaska, który urozmaicił  pobyt wspaniałymi zabawami.

Nie mieliśmy czasu na nudę. Graliśmy w przeróżne gry plenerowe (np. zbijak, siatkówka plażowa, kalambury), a także próbowaliśmy swoich sił w dziedzinie aktorstwa i reżyserii. Bawiła się tu również nasza  Pani wychowawczyni – Ewa Onoszko 🙂 Wieczorem piekliśmy kiełbaski i tańczyliśmy przy ognisku. Śmiechom i żartom nie było końca…

Zuzanna Lewicka

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej