Klasa 1E – wyjazd integracyjny 2020

8 października 2020, czwartek 09:39

Kilka tygodni temu byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Bogdankach. Pobyt rozpoczęliśmy tańcami. Po nich mieliśmy chwilkę na rozlokowanie się w pokojach, a następnie czekały na nas różne gry i wyzwania.

Pierwsze zadanie polegało na nakręceniu filmu przedstawiającego naszych nauczycieli. Graliśmy też w zbijaka i siatkówkę. Wczesnym popołudniem czekał na nas ciepły obiad, po którym mieliśmy czas dla siebie. Spędzaliśmy go na rozmowach i przygotowaniach filmów.

Wieczorem miło spędziliśmy czas przy ognisku z kiełbaskami, śpiewem i tańcem. Późnym wieczorem odbyła się prezentacja naszych filmów i wręczenie Oskarów za najlepszy film. Na zakończenie dnia graliśmy w grę, która zmuszała nas do dyskusji na najróżniejsze tematy. Nocą mieliśmy jeszcze trochę czasu dla siebie, aż w końcu wszyscy posnęli. Rano zjedliśmy śniadanie, po którym spakowaliśmy się i oczekiwaliśmy na kolejną grupę. Gdy zawitali do Bogdanek, tradycyjnie zatańczyliśmy z nimi belgijkę i wróciliśmy do Białegostoku.

To był super wyjazd, pozwolił nam się lepiej poznać  🙂

27 października 2020, wtorek 19:19
Nasze uczennice z klasy 2 Ep Emilia Drzewińska i Kinga Kasjan zostały wicemistrzyniami Polski!
Wiecej
15 października 2020, czwartek 17:08
Uczniowie uzdolnieni artystycznie, posiadający osiągnięcia w tej dziedzinie (muzyka, film, teatr, taniec, literatura, plastyka, fotografia i inne) mogą ubiegać się o stypendium artystyczne.
Wiecej
15 października 2020, czwartek 13:31
Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej organizowanej przez Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Wiecej