Klasa 1D – wyjazd integracyjny 2020

7 października 2020, środa 21:00

Dnia 23-24 września 2020 roku klasa ID wraz z wychowawczynią Martyną Słowikowską była na wyjeździe integracyjnym ,,VILOAKCJA-INTEGRACJA” w Bogdankach.

Tuż po dotarciu na miejsce zostaliśmy radośnie powitani przez klasę 1F, która właśnie kończyła swój pobyt oraz przez księdza Wojciecha Trzaskę – organizatora wycieczki. Z tej okazji zatańczyliśmy wspólnie belgijkę oraz inne tańce.

Przez cały wyjazd ksiądz Wojciech wspaniale organizował nam czas i nie mogliśmy liczyć na nudę. Pełni chęci i zapału angażowaliśmy się w różne zadania – nagrywaliśmy krótkie filmiki, graliśmy w siatkówkę oraz zbijaka. Dzięki wspólnym zabawom mogliśmy się lepiej poznać i spędzić ze sobą czas. Pomimo nieprzespanej nocy wszyscy ten wyjazd będziemy pamiętać długo i bardzo pozytywnie.

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej