Klasa 1D – wyjazd integracyjny 2020

7 października 2020, środa 21:00

Dnia 23-24 września 2020 roku klasa ID wraz z wychowawczynią Martyną Słowikowską była na wyjeździe integracyjnym ,,VILOAKCJA-INTEGRACJA” w Bogdankach.

Tuż po dotarciu na miejsce zostaliśmy radośnie powitani przez klasę 1F, która właśnie kończyła swój pobyt oraz przez księdza Wojciecha Trzaskę – organizatora wycieczki. Z tej okazji zatańczyliśmy wspólnie belgijkę oraz inne tańce.

Przez cały wyjazd ksiądz Wojciech wspaniale organizował nam czas i nie mogliśmy liczyć na nudę. Pełni chęci i zapału angażowaliśmy się w różne zadania – nagrywaliśmy krótkie filmiki, graliśmy w siatkówkę oraz zbijaka. Dzięki wspólnym zabawom mogliśmy się lepiej poznać i spędzić ze sobą czas. Pomimo nieprzespanej nocy wszyscy ten wyjazd będziemy pamiętać długo i bardzo pozytywnie.

27 października 2020, wtorek 19:19
Nasze uczennice z klasy 2 Ep Emilia Drzewińska i Kinga Kasjan zostały wicemistrzyniami Polski!
Wiecej
15 października 2020, czwartek 17:08
Uczniowie uzdolnieni artystycznie, posiadający osiągnięcia w tej dziedzinie (muzyka, film, teatr, taniec, literatura, plastyka, fotografia i inne) mogą ubiegać się o stypendium artystyczne.
Wiecej
15 października 2020, czwartek 13:31
Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej organizowanej przez Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Wiecej