Klasa1G – wyjazd integracyjny 2020

1 października 2020, czwartek 18:56

Po kilku lekcjach spędzonych razem, gdy nauczyliśmy się już rozpoznawać siebie nawzajem na korytarzu VILO, zapadła decyzja, by wyjechać na tradycyjną już VILOAKCJĘ – INTEGRACJĘ.

Po raz drugi nasze dwudniowe zajęcia odbywały się w Bogdankach.

Ilu rzeczy można się dowiedzieć o sobie podczas takiego wyjazdu… A chociażby tego, że nielekko zamiata się cały szkolny korytarz, lub że zmywanie naczyń to nie taka prosta sprawa i może rodzicom warto w tym czasem pomóc.

W każdym razie, klasa 1G, mimo niesprzyjającej aury, rewelacyjnie rozegrała mecz w „zbijaka” i bawiła się podczas wieczornego ogniska. Wychowawczyni dzielnie tym działaniom kibicowała.

Zajęcia prowadzone zaś przez ks. Wojciecha Trzaskę i p. Kingę Malinowską pozwoliły nieco lepiej poznać się oraz przekonać, że możemy wiele osiągnąć, działając razem.

Wychowawczyni twierdzi, że tegorocznemu wyjazdowi towarzyszyły cuda – nauczyła się bowiem wszystkich naszych imion 😉

Humaniści z 1G

27 października 2020, wtorek 19:19
Nasze uczennice z klasy 2 Ep Emilia Drzewińska i Kinga Kasjan zostały wicemistrzyniami Polski!
Wiecej
15 października 2020, czwartek 17:08
Uczniowie uzdolnieni artystycznie, posiadający osiągnięcia w tej dziedzinie (muzyka, film, teatr, taniec, literatura, plastyka, fotografia i inne) mogą ubiegać się o stypendium artystyczne.
Wiecej
15 października 2020, czwartek 13:31
Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej organizowanej przez Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Wiecej