Targi Edukacyjne Online

2 czerwca 2020, wtorek 20:30
1 czerwca 2020 r. uczeń naszej szkoły, Mateusz Feszler, został zaproszony do udziału w konferencji prasowej Marszałka Artura Kosickiego. Reprezentował na niej Młodzieżową Radę Miasta Białystok – jako jej przewodniczący oraz Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego, gdzie pełni funkcję rzecznika prasowego. Konferencja prasowa dotyczyła nowego przedsięwzięcia organizowanego przez młodzieżowe rady – „Targów Edukacyjnych Online”. Będą one odpowiednikiem dni otwartych w wersji elektronicznej, w których zaprezentuje się również VILO. Dokładne informacje znajdują się  w poniższym artykule:
 
4 marca 2020, środa 10:53
Na nadchodzący rok szkolny przygotowaliśmy Państwu różnorodną ofertę profili...
Wiecej
26 czerwca 2020, piątek 08:30
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkolna Pasieka VILO zdobywa coraz większy rozgłos i uznanie...
Wiecej
7 czerwca 2020, niedziela 16:28
Z dumą prezentujemy uczniów naszej szkoły: Dominikę Łapińską oraz Mateusza Feszlera, aktywnie działających w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz w Młodzieżowej Radzie Miasta.
Wiecej